شنبه 24 آذر 1397
»

چهاردهمین شماره فصلنامه دنیای والیبال منتشر شد

چهاردهمین و تازه ترین شماره فصلنامه دنیای والیبال؛ به مدیر مسئولی دکتر محمدرضا داورزنی و سردبیری علی جوادی در حالی به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد که جلدهای آن به عکس هایی از شهرام محمودی به همراه فرزندش آرسام و راوئل لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان اختصاص پیدا کرده است.
این شماره از فصلنامه علاوه بر مطالب و گزارش های مختلف و متنوع مکتوب و تصویری از رویدادهای والیبال در سال 94، در برگیرنده گفتگوهایی ویژه جدا گانه با شهرام محمودی، کوبیاک، ماریو مارتینز و آنجلو سکوو رئیس کمیته ساحلی فدراسیون جهانی والیبال می باشد.

شماره جدید فصلنامه دنیای والیبال همچنین به بیان نظرات هنرمندان عرصه تئاتر و سینما در خصوص والیبال با عنوان عشق به والیبال از صحنه تئاتر و پرده سینما تا جعبه جادویی و مستطیل سبز پرداخته است.

این شماره فصلنامه دنیای والیبال در 108 صفحه به قیمت هشت هزار تومان از امروز در دسترس عموم قرار دارد و همچنین علاقمندان می توانند این فصلنامه را از هیئت های والیبال استان های سراسر کشور تهیه کنند.

هیئت تحریریه: مهری رنجبر، انسیه ورزنده، مجتبی ذکی زاده، هادی برادران افتخاری، محمد حسین آجورلو، امیر داوود کمالی ، سید امیر حسینی، فرزانه آذرفام، معصومه کیانی، الهام محمدی، پرتو جغتایی، مرتضی رضایی، مریم حسابی، محسن آجورلو و نیلوفر حامدی.
ترجمه انگلیسی: مریم حسابی
هیئت عکس: فرشاد عباسی، جاوید نیکپور، فرنوش
مرادمند، پیام ثانی و فهیمه شاددل
گرافیک و صفح هآرایی: سید سبحان علی ثابت
سرویس عکس:
چهاردهمین شماره فصلنامه دنیای والیبال منتشر شد  1
نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 88199
   
جديدترين اخبار