دوشنبه 26 آذر 1397
»


تور جهانی میکاکاپ؛ داورزنی: کارنامه 100 درصد قبولی گرفتیم


رئیس فدراسیون والیبال گفت: جمهوری اسلامی ایران در میزبانی تور جهانی والیبال ساحلی کارنامه 100 درصد قبولی گرفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال؛ تور جهانی والیبال ساحلی میکاکاپ که از 26 بهمن ماه با حضور 48 تیم از 21 کشور در جزیره کیش آغاز شده بود عصر امروز (جمعه) با قهرمانی قطر به پایان رسید.
دکتر محمدرضا داورزنی در حاشیه مراسم اهدای مدال تیم های برتر این رقابت ها افزود: ایران در میزبانی تور جهانی کیش کارنامه ای 100 درصد موفق داشت. این موضوع را بر اساس اظهارات نمایندگان فدراسیون جهانی، داوران بین المللی شرکت کننده و تمامی بازیکنان و مربیان شرکت کننده در این رقابت ها می گویم.
وی تاکید کرد: میزبانی ایران برای فدراسیون جهانی هم تجربه بسیار خوبی بود که با توانایی های کشورمان در این رقابت ها آشنا شدند و به یقین در آینده گزارش این تجربه ها برای کسب میزبانی های دیگر مفید خواهد بود.
رئیس فدراسیون والیبال گفت: به یقین بدون همکاری مجموعه منطقه آزاد کیش به ریاست دکتر مونسان و همکاران فدراسیون والیبال این موفقیت به دست نمی آمد که جا دارد از همه این عزیزان تشکر و قدردانی کنم.
داورزنی درباره عملکرد تیم های ایرانی نیز گفت: انتظارات ما از تیم های شرکت کننده بیشتر از نتایج کسب شده نبود، حتی در زمان معرفی کیودای به عنوان سرمربی تیم ملی تاکید کردم حتی انتظار قرار گرفتن در هشت تیم برتر را نداریم.
وی تصریح کرد: تور جهانی والیبال ساحلی شروعی برای یک جهش بسیار خوب در رشته ساحلی بود و در آینده والیبال ساحلی کشور شاهد نتایج خوب این میزبانی و تجربه بازیکنانش خواهد بود.

سرویس عکس:
تور جهانی میکاکاپ؛ داورزنی  کارنامه 100 درصد قبولی گرفتیم 1
نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 94115
   
جديدترين اخبار