دوشنبه 26 آذر 1397
»


تور جهانی میکاکاپ: شعبانی بهار: پذیرش میزبانی در راستای توسعه والیبال ساحلی


معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: پذیرش میزبانی تور جهانی والیبال ساحلی در راستای برنامه های توسعه این رشته ورزشی در ایران است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال؛ تور جهانی والیبال ساحلی میکاکاپ که از 26 بهمن ماه با حضور 48 تیم از 21 کشور در جزیره کیش آغاز شده بود عصر امروز (جمعه) با قهرمانی قطر به پایان رسید.
دکتر غلامرضا شعبانی بهار در حاشیه مراسم اهدای مدال تیم های برتر این رقابت ها افزود: مسابقات تور جهانی والیبال ساحلی در کیش از جمله برنامه های فدراسیون جهانی والیبال است و از اهمیت زیادی برخوردار است.
وی تاکید کرد: به عنوان نماینده وزارت ورزش و جوانان در روز پایانی این رقابت ها شرکت کردم و از طرف وزارت ورزش و جوانان از زحمات عوامل اجرایی و میزبانی شایسته از فدراسیون والیبال تشکر می کنم.
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم میزبانی تور جهانی والیبال ساحلی انگیزه ای برای بازیکنان این رشته ورزشی شود تا با تلاش بیشتر سطح والیبال ساحلی ایران را افزایش دهند و روزی شاهد موفقیت والیبال ساحلی ایران در مسابقات مهم جهانی باشیم.
وی افزود: به نظر من والیبال ساحلی هم می تواند همانند سالنی به حضور شایسته در رقابت های مهم جهانی دست یابد و امیدوارم در آینده نه چندان دور شاهد این موفقیت ها باشیم.
تور جهانی والیبال ساحلی کیش عصر امروز با قهرمانی تیم قطر به پایان رسید و نمایندگانی از کشورهای روسیه و لهستان نیز رتبه های دوم و سوم را به دست آوردند.
این رقابت ها 75 هزار دلار پاداش داشت که به تیم های اول تا چهارم به ترتیب 11، 8، 6 و 4.5 هزار دلار تعلق گرفت.
سرویس عکس:
تور جهانی میکاکاپ  شعبانی بهار  پذیرش میزبانی در راستای توسعه والیبال ساحلی  1
نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 92116
   
جديدترين اخبار