شنبه 24 آذر 1397
»


تور جهانی کیش؛ بازیکن قطر: انتظار قهرمانی نداشتم


بازیکن تیم والیبال ساحلی قطر گفت: انتظار قهرمانی در این دوره از رقابت ها را نداشتم اما خیلی خوشحالم که این عنوان را به دست آوردم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، جفرسون سانتوس پریرا بازیکن برزیلی الاصل تیم قطر پس از قهرمانی در تور جهانی کیش گفت: خیلی از کسب این عنوان خوشحال هستم. قطر برای نخستین بار در دیدار نهایی حضور یافت و در نخستین حضور نیز به مقام قهرمانی دست یافتیم.
وی با بیان اینکه در سه مسابقه آخر این رقابت ها و در جدال با تیم های روسیه، لهستان و مکزیک در ابتدای مسابقه با مشکل روبرو بودیم، گفت: باید این مشکل تیم را برطرف کنیم. ست اول را بد شروع می کنیم و اشتباهات زیادی نیز داشتیم.
بازیکن تیم قطر افزود: والیبال ساحلی در قطر تازه کار خود را شروع کرده است و در سه سال گذشته برای رشد و توسعه این رشته ورزشی کارهای زیادی در قطر انجام شده است. به نظر می رسد این برنامه ریزی ها جواب داده است و قهرمانی در این رقابت ها دلیلی بر این ادعاست.
وی میزبانی تور جهانی ساحلی را در ایران خوب دانست و گفت: میزبانی به گونه ای بود که تمام نیاز تیم های شرکت کننده تامین بود و به همین دلیل بازیکنان از نظر ذهنی آزاد بودند.
سانتوس درباره تیم روسیه حریف دیدار نهایی تیم قطر نیز گفت: تا کنون با این تیم بازی نکرده بودیم. هر دو تیم برای نخستین بار در دیدار نهایی حضور می یافتند و انگیزه زیادی برای کسب قهرمانی داشتند.
وی گفت: خوشحالم که ما موفق به کسب عنوان قهرمانی شدیم و در مجموع مسابقه جذابی بود.
تیم قطر به عنوان قهرمان تور جهانی والیبال ساحلی کیش 11 هزار دلار جایزه دریافت کرد، این بازیکن قطری در پاسخ به این سئوال که آیا پاداشی از سوی قطر برای قهرمانی دریافت خواهد کرد، گفت: اصلا به این موضوع فکر نکردم و برایم اهمیتی ندارد.
تور جهانی والیبال ساحلی میکاکاپ که از 26 بهمن ماه با حضور 48 تیم از 21 کشور در جزیره کیش آغاز شده بود عصر امروز (جمعه) با قهرمانی قطر به پایان رسید.

سرویس عکس:
تور جهانی کیش؛ بازیکن قطر  انتظار قهرمانی نداشتم  1
نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 44522
   
جديدترين اخبار