دوشنبه 26 آذر 1397
»

داورزنی: در آستانه رویدادی بزرگ قرار داریم/ میزبان 56 تیم از 24 کشور هستیم
حضور تیم ها وميهمانان خارجى با خانواده هایشان گام بلندی است در تحقق توریسم ورزشی

رئیس فدراسیون والیبال گفت: در آستانه برگزاری رویداد مهم و بزرگی در جزیره کیش قرار داریم و حضور و رقابت تیم های ساحلی از 24 کشور دنیا گام بلندی در تحقق صنعت توریسم ورزشی است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، جمهوری اسلامی ایران از 25 تا 30 بهمن ماه برای نخستین بار میزبان تور جهانی والیبال ساحلی در جزیره کیش خواهد بود.
دکتر محمدرضا داورزنی درباره میزبانی ایران در این رقابت ها افزود: از چندین ماه پیش کارهای اجرایی و هماهنگی برگزاری تور جهانی در کیش آغاز شده است و مسئولین منطقه آزاد کیش و میکا مال حامی اصلی این مسابقات نیز همکاری بسیار خوبی برای برگزاری این مسابقات دارند وبه امید خدا تا چند روز آینده زمین های ساحلی کیش به طور کامل آماده برگزاری تورجهانی والیبال ساحلی خواهد شد.
وی با بیان اینکه حضور 56 تیم در این رقابت ها قطعی شده است، افزود: ما در آستانه برگزاری رویداد بزرگی هستیم و 56 تیم از 24 کشور دنیا در این مسابقات شرکت خواهند کرد و با توجه اینکه کیش یک جزیره توریستی در ایران به حساب می آید اکثر تیم ها وميهمانان با خانواده هايشان دراین جزیره حضور پیدا خواهند کرد. همچنین تعدادی از ناظران و کارشناسان فدراسیون جهانی والیبال نیز در این مسابقات به عنوان مهمان حضور پیدا می کنند.

داورزنی در ادامه گفت: افرادی هم از سوی سفارت خانه ها برای تماشای این مسابقات به کیش سفر خواهند کرد.

وی از قضاوت 16 داور بین المللی والیبال ساحلی در این رقابت ها خبر داد و گفت: برخی از این داوران نیز درخواست حضور با خانواده در جزیره کیش و مسابقات را دارند که در مکاتبات با فدراسیون جهانی نیز برای هرنوع همکاری اعلام آمادگی کردیم.
سرویس عکس:
داورزنی  در آستانه رویدادی بزرگ قرار داریم  میزبان 56 تیم از 24 کشور هستیم 1
نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 92435
   
جديدترين اخبار