دوشنبه 26 آذر 1397
»

افشاردوست: با نحوه تمرینات لوزانو آشنا شدیم

دبیرکل فدراسیون والیبال گفت: روز دوشنبه با نحوه تمرینات لوزانو یکی از گزینه های هدایت تیم ملی والیبال ایران آشنا شدیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمود افشاردوست در تشریح دومین روز ماموریت خود و امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال به لهستان افزود: در دومین روز حضور در لهستان به شهر رادون رفتیم، شهری که تیم لوزانو در آنجا تمرین و بازی می کند.
وی با بیان اینکه از نزدیک شاهد تمرینات تیم لوزانو به مدت دو ساعت بودیم، گفت: تیم لوزانو در شرایط مسابقات قرار دارد و به همین دلیل بیشتر تمرینات منجر به بازی می شود. تمرینات همراه با اشکال گیری از سوی لوزانو پیگیری شد و نکات مهم را این مربی به بازیکنان یادآوری می کرد.
دبیرکل فدراسیون والیبال تصریح کرد: امروز سه شنبه قرار است در یکی از دیدارهای رسمی این تیم حضور پیدا کنیم و از نزدیک نحوه کوچ، چیدمان، تاکتیک در مسابقات و یا در صورت نیاز تغییر تاکتیک لوزانو در مسابقه رسمی بیشتر آشنا شویم. حضور در این مسابقه نشان می دهد که این مربی روی تیم خود چگونه و چقدر موفق کار کرده است.
وی با اشاره به اینکه تیم لوزانو از چهار بازیکن تیم ملی جوانان لهستان بهره می برد، گفت: همچنین لیبرو تیم ملی صربستان و یک بازیکن سابق تیم ملی لهستان (دفاع وسط) در این تیم بازی می کنند.
افشاردوست با یادآوری اینکه تیم لوزانو در میانه جدول مسابقات لهستان قرار دارد، گفت: امروز از نزدیک با نحوه بازی تیم این مربی در یک مسابقه رسمی آشنا خواهیم شد.
محمود افشاردوست دبیرکل و امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال بامداد  یکشنبه عازم لهستان شدند تا در مدت چهار روز ماموریت خود در این کشور از نزدیک با کار گزینه های هدایت تیم ملی والیبال ایران آشنا شوند.
سرویس عکس:
افشاردوست  با نحوه تمرینات لوزانو آشنا شدیم 1
نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 97497
   
جديدترين اخبار