شنبه 24 آذر 1397
»

والیبال ایران در سال ۹۳/ فصل ششم
۱۱۷ کلاس مربیگری


در سال ۱۳۹۳ کمیته آموزش فدراسیون والیبال دوره های متعددی برگزار کرد که ۱۱۷ دوره مربیگری از جمله آنان است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، کمیته آموزش فدراسیون والیبال دوره های مربیگری را در دو گروه زنان و مردان و در سه درجه یک تا سه برگزار کرد.
در گروه زنان دوره های بیشتری برگزار شد که ۷۳ دوره در سه درجه یک تا ۳ برگزار شد که بیشترین سهم را دوره مربیگری درجه ۳ با ۶۵ دوره به خود اختصاص داده است. دوره مربیگری والیبال درجه ۲ نیز با هفت دوره در رتبه دوم قرار دارد و یک دوره مربیگری درجه یک نیز برای زنان در سال ۱۳۹۳ برگزار شده است.
برای مردان در سال ۹۳ چهل و چهار دوره مربیگری درجه یک تا سه برگزار شد که ۳۵ دوره به مربیگری درجه سه اختصاص دارد. شش دوره درجه دو و سه دوره مربیگری درجه یک نیز برای مردان برگزار شد.
تشکیل سمینارها و کلاس های تخصصی والیبال از دیگر اقدامات کمیته آموزش در سال ۹۳ بوده است که سمینار پاسوری در اردیبهشت ماه (تهران)، کلاس مربیگری بین المللی سطح یک که شهریورماه در بندرعباس برگزار شد و سمینار بین المللی مینی والیبال آبان ماه (تهران) از جمله این دوره های تخصصی است.
کمیته آموزش فدراسیون والیبال در سال ۹۳ انتشار کتاب، جزوات آموزشی و مقالات علمی را نیز مد نظر داشته است که در زیر فهرست آنان ارائه می شود:
1-                       کتاب اصول مربیگری والیبال
2-                       کتاب والیبال پیشرفته
3-                       کتاب مینی والیبال
4-                       مقالات وب سایت شامل: آماده سازی ذهنی بازیکنانْ استعدادیابی و پرورش استعدادها، آنالیز S.W.O.T در والیبال پیشرفته و مربیگری با متد B.B.T


نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 85332
   
جديدترين اخبار