شنبه 24 آذر 1397
»

 

مهران زارع به تیم والیبال پیشگامان پیوست

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان از پیوستن مهران زارع ،سرعتی زن فصل قبل تیم والیبال شهرداری ارومیه به تیم والیبال پیشگامان خبر داد.
سید مصطفی سجادی افزود: مهران زارع که اصالتا یزدی است  فصل قبل را در شهرداری ارومیه توپ زده و برای اولین بار است که در تیم استان خود- یزد- بازی خواهد کرد.
وی ادامه داد: او برای توپ زنی به مدت یک سال در تیم والیبال پیشگامان قراردادش را امضا کرده و به عضویت تیم پیشگامان درآمده است.
سجادی با اشاره به اینکه به هواداران تیمش قول داده است از بازیکنان بومی  و یزدی  بیشتر استفاده کند، تاکید کرد: این قدم ابتدایی ما است و درصدد هستیم بومی گرایی را در تیم والیبال پیشگامان تا 40 درصد افزایش دهیم.
مدیرعامل باشگاه پیشگامان با اشاره به اینکه پدیده لیگ 91 از تیم پیشگامان معرفی خواهد شد خاطر نشان کرد: علی اصغر میرحسینی دیگر بازیکن یزدی ما است که سال گذشته به عنوان لیبرو دو توپ زنی کرد ،اما امسال در پست لیبرو یک به کار گرفته خواهد شد و خواهد درخشید.
وی در پایان تاکید کرد: همانند سال گذشته در تیم از جوانان یزدی بهره خواهیم برد و سعی خواهیم کرد با آموزش و برنامه ریزی صحیح همچون راه اندازی مدارس والیبال این جوانان را به سطح لیگ برتر نزدیک تر کنیم.
سرویس عکس:
مهران زارع به تیم والیبال پیشگامان پیوست 1
نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 43665
   
جديدترين اخبار